خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
بکلینک
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 21 بهمن 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : لینک | بازدید : <-PostHit->
برترین ها: ما انسان ها ماشین نیستیم و بدون استراحت نمی توانیم به زندگی ادامه دهیم. خواب برای سلامتی و تندرستی ما ضروری است. تحقیقات متعدد در زمینه خواب شواهد شوکه کننده ای را نشان می دهد که حتی کمبود خواب اندک نیز تاثیرات فیزیکی و ذهنی زیادی بر روی سلامتی می گذارد.
به همین علت، مهم است تا مسافران قبل و در طول سفر خواب مناسبی داشته باشند – تا از اشتباهات خطرناک و حیاتی که می تواند به قیمت سلامتی و جان آنها تمام شود و همچنین امنیت مالی آنها را به خطر بیندازد جلوگیری کنند.
 
6 دلیل برای داشتن خواب زیاد در هنگام مسافرت(مرتضایی) 
چه میزان خواب کافی است؟
طبق گزارش پایگاه WebMD، میزان خوابی که یک فرد نیاز دارد به چند عامل بستگی دارد، اما به طور کلی میزان خواب مورد نیاز از طریق گروه سنی افراد تعیین می شود:
•    نوزادان حدود ۱۶ ساعت خواب در روز نیاز دارند؛ و کودکان نوپا بین ۱۲ تا ۱۴ ساعت
•    کودکان بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت خواب در روز نیاز دارند
•    نوجوانان حدود ۹ ساعت خواب در روز نیاز دارند
•    اکثر بزرگسالان ۷ تا ۸ ساعت خواب در روز نیاز دارند، اگرچه برخی ممکن است ۵ و برخی ۱۰ ساعت خواب نیاز داشته باشند
روان شناسان و کسانی که درباره اختلالات خواب تحقیق می کنند تاکید می کنند که بسیاری از مشکلات به طور مستقیم به کمبود خواب مربوط می شود. در ادامه به ۶ دلیل برای داشتن خواب زیاد قبل و طول سفر اشاره می کنیم. آنها توصیه های کم اهمیتی نیستند، زیرا کم خوابی فقط باعث بدخلقی یا کمی سرگیجه نمی شود – کسری خواب کاملاً خطرناک است.

۱٫ مشکلات حافظه

خواب برای بدن نقش حیاتی در توانایی شناختی دارد – یعنی توانایی شما در فکر کردن و پردازش اطلاعات.
در طول خواب، اگرچه بدن در حال استراحت است، اما مغز در حال پردازش اطلاعات روزانه و شکل دهی خاطرات است. خواب برای عملکردهای شناختی مغز ضروری است و بدون آن، توانایی ما در یکپارچه کردن خاطرات، یادگیری وظایف روزانه و تصمیم گیری ها تضعیف می شود.
مشکلات حافظه در سفر شما می تواند باعث گم کردن اسباب سفر، از دست دادن ارتباط ها و ناتوانی در یافتن هتل شود. متاسفانه، در بیمه های مسافرتی هیچ گونه پوششی برای گم کردن وسایل به خاطر فراموشی وجود ندارد.


امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->